Sakarya Sondaj

Güvensu Sondaj 1999 yılından itibaren Sakarya ve Kocaeli bölgesinde birçok su sondajı, zemin etüdü, kuyu çalışmasında uygulayıcı firma olarak görev yapmıştır.


Yılların vermiş olduğu tecrübe, uzman teknik kadrosu ve son teknoloji makinalar ile mühendislik jeolojisi ve sondaj çalışmalarını kendisini geliştirerek sürdürmektedir. Sakarya'da sondaj ve zemin etüdü konusunda uzmanlaşarak yoluna devam eden Güvensu Sondaj her araziye uygun çalışma araçlarıyla işlerinizi size vaat ettiği sürede teslim etmektedir. Ücretsiz keşif olanağı ile su sondaj ve zemin etüdü konusunda sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Zemin etüdü ve su sondajı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Güvensu Sondaj'ın profesyonel kadrosu hizmetinizdedir.


"Güvensu Sondaj" işletmesi olarak; derin kuyu, normal kuyu, kompresörle kuyu temizleme (kuyu ruhsatı ve kullanım belgesi), dalgıç pompa satışı ve montajı, yeraltı suyu arama çalışmalarında hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğu çalışmaların hepsi Güvensu Sondaj garantisi altındadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız çalışmalar ile gelişerek büyümekteyiz.